BERSA BAR15RMGP BAR15  5.56X45MM NATO 30+1 16" BARREL, HARD COAT ANODIZED RECEIVER, MAGPUL 6 POSITION CTR STOCK, 15" M-LOK HANDGUARD, MAGPUL GRIP, MANUAL SAFETY, OPTICS READY
Price:
875.00
BROWNING 051582490 BUCK MARK VISION SR 22 LR 10+1 5.90" BLACK ANODIZED/GOLD CERAKOTE PORTED THREADED BARREL, MATTE BLACK SERRATED SLIDE & ALUMINUM FRAME,  VORTEX CROSSFIRE RED DOT
BERSA BAR15RMFT BAR15  5.56X45MM NATO 30+1 16" BARREL, A2 FLASH HIDER, HARD COAT ANODIZED RECEIVER, MFT 6 POSITION MINIMALIST STOCK, 15" M-LOK HANDGUARD, MANUAL SAFETY, OPTICS READY