RETAY USA GOR20TRCBTL22 GORDION TURKEY 20 GAUGE 4+1 (2.75") 3" 22" DEEP BORE DRILLED BARREL, MOSSY OAK NEW BOTTOMLAND FINISH, SYNTHETIC STOCK, TRUGLO FIBER OPTIC FRONT SIGHT
Price:
829.00
RETAY USA GOR20TRPGCBTL22 GORDION TURKEY 20 GAUGE 22" BARREL 4+1 3", MOSSY OAK NEW BOTTOMLAND, FIXED PISTOL GRIP STOCK, FIBER OPTIC SIGHT
RETAY USA GORTRPGBL24 GORDION TURKEY 12 GAUGE 24" BARREL 4+1 3", MOSSY OAK NEW BOTTOMLAND, FIXED PISTOL GRIP STOCK, FIBER OPTIC SIGHT