DERYA FIREARMS DY12Y11US NAMLU DY12 12 GAUGE SEMI-AUTO 3" 5+1 11" BLACK MELOTINE THREADED BARREL, BLACK ANODIZED ALUMINUM RECEIVER W/PICATINNY RAIL, BLACK ADJUSTABLE POLYMER STOCK & PISTOL GRIP
Price:
999.00
DERYA FIREARMS DY9US DY9  9MM 15RD
399.00
DERYA FIREARMS DY1220CAUS  DY12 12 GAUGE SEMI-AUTO 5+1 20" THREADED BARREL 7075-T6 ALUMINUM RECEIVER MIL-SPEC PISTOL GRIP