HERITAGE MFG BR226B16HSWB01 ROUGH RIDER RANCHER 22 LR 6RD 16" BARREL, BLACK METAL FINISH, EXPOSED HAMMER, WALNUT STAGECOACH ENGRAVED STOCK
Price:
399.99
HERITAGE MFG BK22B2-GLD BARKEEP  22 LR 6 SHOT, 2.68" BLACK OXIDE STEEL BARREL, BLACK OXIDE W/GOLD CONTROLS ZINC ALLOY FRAME, BLACK OXIDE CYLINDER, BLACK LAMINATE GRIP, MANUAL SAFETY, EXPOSED HAMMER
HERITAGE MFG BK22B2GPRL BARKEEP  22 LR 6 SHOT, 2.68" BLACK OXIDE STEEL BARREL, BLACK OXIDE ZINC ALLOY FRAME, BLACK OXIDE CYLINDER, GRAY PEARL GRIP, MANUAL SAFETY, EXPOSED HAMMER
https://luckysguns.com/web/image/product.template/2245/image_1920?unique=92512bc
7 sold in last 24 hours
Manufacturer: HER
Model: Rough Rider
Type: Revolver
Action: Single Action
Finish: Black Oxide
Sights: Adjustable Buckhorn Sights
Weight: 65.92 oz.
Capacity: 6
Barrel Length: 16.125"
Overall Length: 21.37"