HOWA HMA22ARCB 1500 MINI ACTION 22 ARC 5+1 22" BLUED THREADED BARREL, BLUED STAINLESS STEEL DRILLED & TAPPED RECEIVER, BLACK FIXED SYNTHETIC STOCK, RIGHT HAND
Price:
609.00
HOWA HMA22ARCG 1500 MINI ACTION 22 ARC 5+1 22" BLUED THREADED BARREL, BLUED STAINLESS STEEL DRILLED & TAPPED RECEIVER, GREEN FIXED SYNTHETIC STOCK, RIGHT HAND
SPANDAU ARMS 21000184 S2 FIELD 12 GAUGE SEMI-AUTO 3" 3- 2.75" SHELLS 24" OVERALL REALTREE APX CAMO VENT RIB BARREL, DRILLED & TAPPED RECEIVER, FIXED POLYMER STOCK, BENELLI CHOKE TUBE SYSTEM