RETAY USA GOR20BLK28 GORDION WATERFOWL INERTIA PLUS 20 GAUGE 4+1 (2.75") 3" 28" DEEP BORE DRILLED BARREL, BLACK, SYNTHETIC STOCK W/INTEGRATED SLING SWIVEL MOUNT, TRUGLO RED FIBER OPTIC FRONT SIGHT
Price:
729.00
RETAY USA COMGOR20BLK24 GORDION COMPACT 20 GAUGE SEMI-AUTO 3" 4+1 24" MATTE BLACK VENT RIB BARREL, MATTE BLACK ANODIZED ALUMINUM RECEIVER, ADJ LOP BLACK SYNTHETIC STOCK, RIGHT HAND
RETAY GORBLK28L         12G 28"                BLK
RETAY GORBLK28L 12G 28" BLK
729.00